Firma vznikla 20.6.1990 se zaměřením na výrobu rozvaděčů, elektromontážní práce nízkého napětí. Postupem času se činnost firmy rozšířila o provádění průmyslových instalací, kabelových rozvodů NN, montáže vysokého napětí, montáže hromosvodů a výrobu elektrických kotlů. Rovněž i počet zaměstnanců se od vzniku rozrostl na 22.

V současné době firma provádí elektromontáže v 6 montážních skupinách, které řídí zdatní parťácii na odborné i organizační úrovni mistrů. Jednotlivé stavby si řídí 2 stavbyvedoucí + majitel firmy. Nejrozšířenější pracovní oblastí je nová elektroinstalace v bytových domech a to jak slaboproudé montáže, tak i silnoproudé.

V loňském roce byla firma prověřena firmou NQA Jihlava a byl jí udělen certifikát Managementu kvality ISO 9001 - 2000. Předmětem certifikátu je udržování systému managementu jakosti.

Firma rovněž provedla zkoušku svého výrobku - Elektroměrové rozvodnice jako protipožárního uzávěru s požární odolností EI 45 min a EW 60 min.

Pracovníci firmy byli proškoleni a dostali osvědčení na aplikace systémů pasivní požární ochrany firmy HILTI, jedná se o provádění požárních prostupů z různou požární odolností.